Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Checklist prípravy na výstavu
Na čo si dať pozor počas prípravy na výstavu

Checklist pred výstavou

Na Váš e-mail vám pošleme hodnotný checklist s radami, ako sa pripraviť pred výstavou. Nie je dôležité či chystáte menšiu prezentáciu alebo máte rezervovaný celý pavilón. Každej úspešnej účasti na výstave predchádza dôsledná príprava.

Od návrhu k výstave

Sú Vaše stánky fádne a rovnaké ako všetky okolo Vás? Chcete upútať pozornosť okoloidúcich, prilákať ich k sebe bližšie?
Odlíšte sa od konkurencie a zanechajte nezabudnuteľný dojem vďaka týmto 5 jednoduchým krokom.

 

 

1. Vytvorenie plánu

Osobne Vám vysvetlíme ako spraviť Vašu značku výnimočnou a ako Vám účasť na výstave vie priniesť požadovaný úspech. Vypočujeme si Vaše predstavy, prekonzultujeme ich, navrhneme možnosti a spoločne vytvoríme plán krokov, ktorý Vás povedie k vytúženému výsledku.

2. Návrh originálneho dizajnu

Pamätajte, že výstavný stánok je Vašou vizitkou. Spoločne vytvoríme dizajn, ktorý vás odlíši a pritiahne ľudí bližšie. Moderné prvky. Nápady ako najlepšie využiť každý centimeter plochy. Luxusný nábytok či nasvietenie, ktoré zatieni všetkých naokolo? Presne taký bude Váš stánok s nami. Jedinečnosť našich dizajnov nás odlišuje. Aj preto si klienti vyberajú práve naše služby.

3. Cenová ponuka

Sme otvorení a vždy hľadáme obojstranne výhodné riešenia. Cenu a podmienky si dohodneme vopred. Žiadne skryté poplatky. Aj vďaka našej kreativite Vám vieme ušetriť peniaze na marketing. Tento proces začína už na prvom stretnutí, kedy navrheme ako vytvoriť Váš stánok tak, aby splnil požadovaný cieľ (zníženie nákladov, zvýšenie predaja). Ponúkame Vám rôzne možnosti financovania.

4. Poctivá výroba stánku

Môžeme hrdo vyhlásiť, že všetky naše stánky nesú pečať - Made in Slovakia. Každý kúsok, ktorý prejde rukami nášho skúseného tímu stolárov a tesárov je dotiahnutý do detailov. Výber nábytku, AV techniky, osvetlenie, kvetinová výzdoba - to všetko nechajte na nás. Postaráme sa aj o grafické výstupy, ktoré budú zdobiť Váš výstavný stánok a lákať okoloidúcich.

5. Dodanie a postavenie stánku

Stánok pripravíme v stanovenom termíne, kvalitne spracovaný, čistý a pripravený na šou. Ako bonus počas trvania kongresu, výstavy či konferencie máte k dispozícii on-site service. Po skončení stánok demontujeme, zabalíme, prepravíme a bezpečne uskladníme.

Doplnkové služby

Po dohode pre Vás môžeme zabezpečiť aj: catering, hostesky, transport ľudí (letisko, hotel a pod.), prospekty, marketingové a prezentačné materiály. Prezraďte nám svoje nápady a my sa ich pokúsime zrealizovať. Vytvoríme z Vašej prezentácie jedinečný zážitok. Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.