Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Image Alt

Balík FREE

Nie ste rozhodnutý ako sa na výstave prezentovať? My Vám poradíme.

Čo obsahuje balíček FREE? .

Dostanete balík služieb v hodnote približne 300 EUR. Je zameraný pre firmy, ktoré nevystavujú často resp. Chodia na výstavy raz ročne, nemajú veľký stánok alebo si chcú nechať poradiť aká forma spolupráce je najvhodnejšia.

Tento balíček sa skladá s troch krokov, ktorých výstupom bude dizajn stánku, načrtnutá forma spolupráce a časový harmonogram.

Telefonát .

Telefonický hovor je dôležitý preto, aby sme sa vedeli pripraviť na osobné stretnutie.

Zistíme, aké sú Vaše základné požiadavky, kedy chcete ísť na výstavu, či kongres, čo predávate, čo od výstavy očakávate. V skratke Vám priblížime, čo Vám môžme ponúknuť a ako vieme Vašej spoločnosti pomôcť zažiariť. Dohodneme s Vami termín osobného stretnutia a začneme pracovať.

Osobné stretnutie .

Zástupca nášho tímu Vám počas 45 minút vysvetlí všetky detaily spolupráce, ukáže naše predchádzajúce projekty a predstaví Vám dizajn Vášho stánku. Ponúkneme Vám naše know-how

V našej firme sa riadime heslo, win-win stratégia, záleží nám na úspechu našich klientov a robíme maximum, aby sa to naplnilo. Každý jeden klient je pre nás špeciálny a tak k nemu aj pristupujeme. Naše skúsenosti, naši ľudia a naše úspechy sú najlepšou recenziou.

Dizajn .

Telefonát, osobné stretnutie a aj dizajn šitý na mieru. Za to všetko neplatíte a je na Vás, či sa rozhodnete s nami spolupracovať.

Nechajte sa prekvapiť dizajnom, ktorý môže reprezentovať Vašu značku na výstave. Naši dizajnéri vedia, ako preniesť vaše myšlienky do reality resp. s akým stánkom na výstave zažiarite.

Spojte sa s nami .

Vyberte si spôsob akým Vám vyhovuje kontaktovať sa s nami:
Zavolajte nám

+421 2 21028044

Napíšte nám
Nechajte nám Váš kontakt

My sa Vám ozveme späť


    Spojte sa s nami cez online chat