Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Novinky   /  5 krokov od návrhu k vysnívanej výstave

5 krokov od návrhu k vysnívanej výstave

Je začiatok roka a marketingoví manažéri plánujú svoje rozpočty. Zatiaľ nevieme predpovedať, aký rok nás čaká, vieme len to, že ak sa uvoľnia opatrenia pre osobné stretnutia nastane boj o každé osobné stretnutie s potenciálnym zákazníkom.

 

Ako na tom budú konferencie, kongresy alebo výstavy?

Kto raz dostal za úlohu zabezpečiť takú akciu vie, že proces plánovania výstavného priestoru nie je jednoduchý. Nezainteresovaný by povedal, že ak také výstavy opakujete niekoľkokrát za rok, máte v tom rutinu. Áno, ak máte zodpovedného partnera, ktorý vám pri každej akcii navrhne taký výstavný stánok, ktorý sa od ostatných odlišuje a vyniká medzi ostatnými na prvý pohľad. 

Dizajnu, výrobe a inštalácii výstavných stánkov sa venujeme v spoločnosti FEX od roku 2015. Za tieto roky môžeme sumarizovať základné požiadavky, s ktorými prichádzajú za nami naši klienti:

  • Stánok by mal vyniknúť
  • Save the space koncept (stánok na malo priestore)
  • Finančne výhodný stánok
  • Technický doplnok 
  • Viacnásobné využitie

 

Snažíme sa prinášať nové inovácie aj do sveta, v ktorom sa pohybujeme. Predpokladáme, že požiadavky sa rozšíria o nové prvky, ktoré prinesú:

  • Technické novinky
  • Rozloženie priestoru
  • Marketingové vychytávky 
  • Enviromentálne zaťaženie
  • Prepojenie online sveta a priamych účastníkov

 

Ako prebieha spolupráca pri dizajne a realizácii výstavného stánku?

5 krokov od návrhu k vysnívanej výstave

Na každej konferencii má klient záujem sa odlíšiť od konkurencie. Ak sa pravidelne zúčastňujete takýchto akcií tak väčšina stánkov je vyrobená z jednoduchých bannerových systémov, ktoré vyzerajú plus mínus podobne. Za podobné finančné náklady sa už dnes dajú vyrobiť atraktívne stánky vyrobené z dreva, na mieru a s atraktívnym dizajnom. Aj tieto stánky sa opakovane používať.

Naša spoločnosť s klientom, ktorý má záujem o stánok na kongrese resp. výstave po dôkladnej analýze potrieb vytvoríme dizajn resp. sériu dizajnov. Po klientovom odsúhlasení pripravíme cenovú ponuku a následne sa stánok v našich priestoroch začne vyrábať, časový rámec je rôzny v závislosti od náročnosti stánku. Samotný stánok na výstave postavíme a odovzdáme do rúk klientom. Samozrejme stánok doplňujeme aj o iné služby, napr. catering, transport klientov, večerné eventy počas kongresu a iné.

 

Ako môže vyzerať spolupráca s reálnym zákazníkom?

Spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu sa venuje výrobe a distribúcii liekov, teda vo farmaceutickom svete. Práve v tomto segmente sa radíme medzi lídrov na slovenskom trhu. 

Spoločnosť, ktorá sa zúčastňuje na Slovensku v priemere 15 kongresov ročne, mala požiadavku posunúť úroveň stánku o level vyššie. Na kongresoch sa zúčastňovala formou prezentačných bannerov, ktoré jej zabezpečovala konkurenčná firma. 

My sme spoločnosti ponúkli riešenie, ktoré jej malo priniesť úsporu nákladov a výrazný krok vpred – moderný stánok z dreva vyrobený tak, aby sa dal poskladať na rôzne priestory, rôznu veľkosť, priniesol im prezentačnú hodnotu, ktorá sa neustále mení (moderné TV screeny namiesto bannerových pevných plôch). Stánok sme navrhli tak, aby sa výrazne líšil od konkurencie založenej na bannerových stánkoch. 

Klient mal zadefinovaných 6 rôznych rozmerov, ktoré sa počas roka menia, dizajn mal byť jednoducho adaptovateľný a flexibilný ako skladačka. Pracovná plocha bola ponúknutá na 3 až 12 miestach, jej súčasťou je nabíjací a zároveň rečnícky pult s elektro nabíjaním, ktorý tiež slúži ako rozvodňa na všetky svietiace prvky na stánku.

Našim poslaním je pomáhať firmám odlíšiť sa tam, kde je boj o zákazníka najväčší. Nespoliehame sa na minuloročné úspechy, ale pripravujeme sa, aby sme mohli ponúknuť pre našich zákazníkov to najlepšie z najlepšieho a nadviazať tak na cenu TOP Expo 2018. V rámci ponuky spolupráce vieme komplexne zastrešiť celú akciu na kľúč, vrátane cateringu a doplnkových služieb. Okrem výstav a kongresom sme zameraní aj na dizajn a montáž kamenných predajní, ako napr. v nasledujúcej fotografii.

 

Kamenná predajňa pre Materasso Slovakia:

Chcete aj vy unikátny stánok a riešenie? Neváhajte nás kontaktovať, nezáväzne sa porozprávame o Vašich predstavách a prípadnom dizajnovom návrhu.

Stánok MTS na výstave MSV Nitra 2019 (najväčší stánok na výstave. 480 m2):

Realizácia Smart Home pre NAY:

Kontaktujte nás

Address:

029 64 Oravská Jasenica 137

Telefón:

+421 919 075 005

Email:

info@fex.sk

Ak sme Vás zaujali, máte otázky, alebo chcete s nami spolupracovať, napíšte nám